Ordu Haber – Ordu Ana haber

ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN HİZMET SEFERBERLİĞİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN HİZMET SEFERBERLİĞİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
  • EKONOMİ
  • 14 Nisan 2021
  • ALTINORDU BELEDİYESİ’NİN HİZMET SEFERBERLİĞİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR için yorumlar kapalı
  • 87 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi yetmiş iki mahalleyi kapsayan beton yol mesaisini Öceli’de sürdürüyor. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Öceli mahallesini ziyaret ederek hem Mahalle sakinleri ile biraraya geldi hem de çalışmaları yerinde inceledi.

ÖCELİ’NİN ÜÇ SOKAĞI BETON YOL KONFORUNA KAVUŞTU

Altınordu Belediyesi “Bütün şehir eşit hizmet” ilkesi ile şehrin dört bir yanında devam eden altyapı ve yol çalışmalarına; Start verdiği  45 kilometrelik  beton yol hamlesi ile büyük bir ivme kazandırdı. Belediye tarafından güvenli ulaşım, standardı yüksek ve konforlu bir şehir hedefiyle sürdürülen çalışmalar hız kesmiyor. Öceli Mahallesi Merkez Sokak, Orta Sokak ve  Pirahmetli Sokakları kapsayan beton yol çalışmasında sona gelindi.

“YILLARIN BEKLENTİSİNİ HİZMET ÖZLEMİNİ SEVİNCE MEMNUNİYETE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ”

Yapılan çalışmaları yerinde görmek ve vatandaşlarla bir araya gelmek amacıyla Öceli Mahallesini ziyaret eden Başkan Aşkın Tören, özverili çalışmaları için belediye  ekiplerine teşekkür etti.

Öceli Muhtarı Okay Yatağan ve mahalle  sakinleriyle birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tören, “yıllardır hizmet bekleyen vatandaşlarımızın bekleyişlerini ve hizmet özlemlerini sevince ve memnuniyete dönüştürüyoruz” dedi.

Yol’u medeniyet olarak gördüklerine dikkat çeken Başkan Tören, “yol medeniyettir diyoruz. Ancak Öceli Mahallemizde vatandaşlarımız yıllarca düğünde bayramda cenazede bir araya gelebilmek için 500 metrelik mesafeyi 3 kilometre dolaşarak kat etmek zorunda kalmışlar. Öceli Mahallemizin bağlantısı patika yol ile sağlanan üç sokağını beton yol konforu ile buluşturduk. Biz, burada yaptığımız çalışma ile sadece yol yapmadık. Vatandaşlarımızın arasına giren zorunlu mesafeleri de ortadan kaldırarak gönülleri de birleştirdik

Hizmet ve çalışmalarımızın vatandaşlarımızda büyük bir memnuniyet ve sevince vesile olduğunu görmek bizim azmimizi ve sorumluluğumuzu da arttırıyor. Ekiplerimiz hızlı ve özverili bir çalışma yürütüyorlar. Orhaniye mahallemizden başlayıp çok kısa sürede tamamladığımız ve bugün Öceli Mahallemizde sona geldiğimiz beton yol seferberliğimiz, programımız doğrultusunda 72 mahallemizde eşit hizmet anlayışımızla devam edecek” ifadelerini kullandı.

MUHTAR YATAĞAN VE VATANDAŞLARDAN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Muhtar Okay Yatağan ve mahalle sakinleri “Başkanımız Aşkın Tören’den Allah razı olsun. Bugünleri görmek için çok bekledik. Sonunda Aşkın Tören Başkanımız sesimizi duydu. Bize, beton yol konforunu yaşatan Başkanımıza hizmetleri için teşekkür ederiz” dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ