Ordu Haber – Ordu Ana haber

Altınordu İlçe Milli Eğitim Hikâye Yazma Yarışması Sonuçlandı

Altınordu İlçe Milli Eğitim Hikâye Yazma Yarışması Sonuçlandı
  • EĞİTİM
  • 19 Ocak 2021
  • Altınordu İlçe Milli Eğitim Hikâye Yazma Yarışması Sonuçlandı için yorumlar kapalı
  • 131 KEZ OKUNDU

Evde Kal! Kalbine Dön! Konulu Öğretmenler Arası Hikâye Yazma Yarışmasının Ödül Töreni Yapıldı.

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Evde Kal! Kalbine Dön!’ konulu öğretmenler arası hikâye yazma yarışmasının ödül töreni 19 Kasım 2021 Salı günü gerçekleştirildi.

Törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek: “Tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgın döneminde ülke olarak da çok zor günler geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Biz öğretmenler, bu zorlu süreçte bir yandan eğitimcilik görevimizi yerine getirmeye çalışırken bir yandan da kendi özel hayatımızı idame ettirmeye çalıştık. Bu zor şartlar altında yaşadığımız, hayatımızda iz bırakacak olan anılarımızı gelecek kuşaklara aktarmak, bizden sonraki bireylerin de deneyimlerimizden yararlanmasını sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğumuz yarışmaya öğretmenlerimizden yoğun bir teveccüh ve katılım gerçekleşti. Bu vesile ile katılımlarından ötürü tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Yarışma sonucunda ilk üçe giren arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekyürek’in konuşmalarının ardından dereceye giren öğretmenlerimize plaket ve hediyelerinin takdim edilmesiyle ödül töreni sona erdi.

 

Evde Kal! Kalbine Dön! Konulu Öğretmenler Arası Hikâye Yazma Yarışmamızın Ödül Töreni Yapıldı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ