Ordu Haber – Ordu Ana haber

BAŞKAN TÖREN HER HAFTA BİR MAHALLEDE

BAŞKAN TÖREN HER HAFTA BİR MAHALLEDE
  • GENEL
  • 10 Nisan 2021
  • BAŞKAN TÖREN HER HAFTA BİR MAHALLEDE için yorumlar kapalı
  • 91 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, her Cuma bir mahalle ziyareti geleneğini bu hafta Orhaniye Mahallesi ile sürdürdü.

Mesaisinin büyük bir bölümünü sahada geçiren Başkan Tören, vatandaşlarla bir arada olmak ihtiyaç talep ve sorunları yerinde tespit edip çözüm üretmek amacıyla geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Başkan Aşkın Tören, ziyaretlerde mahalle sakinleri ile birlikte kılınan Cuma namazının ardından vatandaşlarla hasbihal ediyor.

Orhaniye mahalle sakinlerine sağlıklarını korumaları için pandemi kuralları hatırlatmasında bulunan Başkan Tören’in ziyaretine Muhtar Sıtkıcan Sağesen de eşlik etti.

Cuma Namazı çıkışında vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Aşkın Tören, belediyenin mahallede yürüttüğü çalışmaları da inceledi.

“BİZİM İÇİN GÖNÜLLERİ KAZANMAK HER ŞEYDEN ÖNEMLİ VE DEĞERLİ”

Şehir genelinde hizmet ve eser belediyeciliği anlayışı, bütün şehir eşit hizmet ilkesi ile her alanda kesintisiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Tören, yolları yaparken, gönülleri ihmal edersek bir anlamı olmaz. Vatandaşa dokunmayan, onların gönüllerinde karşılık bulmayan hiçbir eser kalıcı olamaz. Her zaman hemşehrilerimizle bir aradayız. Onların hizmetkârı olmaktan mutluluk duyuyoruz. 72 Mahallemizi kapsayan 45 km beton yol seferberliğine Orhaniye mahallemizden start vermiştik. Ekiplerimiz burada çok kısa sürede 600 metre beton yol çalışmasını tamamladılar.  Mahallemizin Devecik sokağında yaptığımız bu çalışma ile Orhaniye Mahallemiz ile Boztepe Mahallemizi birbirine bağlayan önemli bir güzergahı beton yol konforuna kavuşturduk. Mahalle sakinlerinin memnuniyetlerini görmek bizi ayrıca mutlu etti. Kalıcı eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmaya devam edeceğiz. Bu şehirde imkânlarımız ölçüsünde hizmetlerimizin gitmediği bir sokak bir köşe, dokunmadığımız bir gönül kalmayacak” dedi.

Ziyaretten ve mahallede yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden Orhaniye Muhtarı Sıtkıcan Sağesen ve Mahalle sakinleri Başkan Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ