Ordu Haber – Ordu Ana haber

BAŞKAN TÖREN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN TÖREN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI
  • GÜNDEM
  • 18 Şubat 2021
  • BAŞKAN TÖREN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI için yorumlar kapalı
  • 69 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Tören, “Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Tören mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin tüm İslam alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi. Regaip Kandili’nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Tören, “Üç ayların da başlangıcı olan Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız.

Bu rahmet ve bereket iklimi; salgınla bunalan ruhlarımıza şifa getirsin, kalplerimize ferahlık versin, bu zorlu süreçten edindiğimiz tecrübeler ışığında birlik ve beraberlik içerisinde sağlık ve esenliğin hâkim olduğu yeni bir dünyaya uyanmamıza vesile olsun. Bu kutlu iklimin feyz ve bereketi şehrimiz, ülkemiz ve İslâm dünyası başta olmak üzere dalga dalga tüm insanlığı kuşatsın. Kanları ve canları ile bu toprakları bizlere vatan kılan aziz Şehitlerimize rahmet olsun.

Çok değerli Altınordu’lu hemşerilerimin, aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek Regaip Kandili’ni kutluyor, bu kutlu gecenin İslam alemi ve tüm insanlık için sağlık esenlik, huzur barış ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ