Ordu Haber – Ordu Ana haber

BÜYÜKŞEHİR FATSA’DA ÇALIŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR FATSA’DA ÇALIŞIYOR
  • EKONOMİ
  • 16 Ocak 2021
  • BÜYÜKŞEHİR FATSA’DA ÇALIŞIYOR için yorumlar kapalı
  • 82 KEZ OKUNDU

Sorunlu alanlarda önce alt yapıya girerek sağlam temeller üzerine uzun ömürlü yollar inşa eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Fatsa İlçesi Dumlupınar Mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu hatları yenilenirken, elektrik hatları da yer altına alınıyor.

“19 İLÇEDE HUMMALI ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR”

19 ilçede alt ve üst yapıda ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Genel Sekreter Coşkun Alp, şehir içinde bulunan imarlı alanlarda asfalt öncesi hummalı çalışma gerçekleştirildiğini söyledi.

Genel Sekreter Alp sözlerine şöyle devam etti: “Sayın Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde 19 ilçede sorunlu alanlara neşter vurarak vatandaşlarımızın yol çilesini bitirmeyi arzuluyoruz. Ekiplerimiz alt ve üst yapıda yoğun mesai harcıyor. Mevsimin el vermesi durumunda önce sorunlu alanların alt yapısını yeniliyor ardından da sıcak asfaltla yolları modern görünüme kavuşturuyoruz. Fatsa ilçesi Dumlupınar Mahallesi’nde de dolmuş güzergahı olarak da kullanılan ve araç yoğunluğunun fazla olduğu bir alanda alt yapıya girdik. Yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu hatları yenilenen mahallede elektrik hatları da yer altına alınıyor. Havaların uygun olması durumunda alt yapısı yenilenen bu bölgede sıcak asfalt ve kaldırım çalışması gerçekleştireceğiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ