Ordu Haber – Ordu Ana haber

EBRU GÜNDEŞ ORDULU GENCİ DİNLEYECEK

EBRU GÜNDEŞ ORDULU GENCİ DİNLEYECEK
  • KÜLTÜR SANAT
  • 26 Şubat 2021
  • EBRU GÜNDEŞ ORDULU GENCİ DİNLEYECEK için yorumlar kapalı
  • 70 KEZ OKUNDU

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları öğrencisi Ensar Altundaş, sanatçı Ebru Gündeş’in başlattığı bir projeye katılarak müzik kariyeri için önemli bir adım attı. Genç yetenek ALTUNDAŞ, sağlık sorunları nedeniyle yaşadığı zorluklara rağmen müzikten hiç vazgeçmeyerek bu alandaki başarılarını sürdürüyor.

Öncesinde “Mutluluk Kokusu” adıyla yürütülen sosyal farkındalık projesi ile adını duyuran Altundaş, hedef büyüterek kendi yaptığı beste ve müzik çalışmalarını ulusal seslere ulaştırma yoluna girdi. Sanatçı Ebru Gündeş’in dinlemesi için projeye gönderilen eserler Ensar Altundaş’ı hayallerine bir adım daha yaklaştırmış oluyor.

“Ebru Gündeş Dinliyor” projesine gönderilen eserler belli aşamalardan geçerek derecelendirilecek ve birinci olan eser Ebru Gündeş tarafından seslendirilecek. Yarışmayı kazanan eser sahibi de şarkının telif hakkını kendinde bulundurabilecek, eserden gelir kazanmaya devam edecek.

Yarışma birincisi, Ebru Gündeş’e gönderilen ve Gündeş’in Youtube kanalında en çok izlenen 5 video arasından seçilecek. Birinciyi belirleyecek olan jüri ise Ebru GÜNDEŞ başkanlığında, alanında uzman ses koçlarından oluşmakta. Yarışmaya katılacak olan genç yetenek Ensar Altundaş, aynı zamanda Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi bölüm birincisi olarak dikkat çekiyor.

Bu yarışma ile müzik dünyasına yeni ses ve yeteneklerin kazandırılması hedefleniyor.

Ordulu genç ses sanatçısı Ensar Altundaş da yarışmaya katılarak sanat alanındaki yol haritasında önemli bir adım attı. Başarılı yetenek, özellikle Ordulular başta olmak üzere tüm Türkiye’den destek bekliyor. Ebru Gündeş’in başlattığı kampanya kapsamında Youtube kanalında paylaşılacak olan videolar arasıdan Ensar Altundaş’ın çalışmasını sık sık dinleyerek kendisine destek olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ