Ordu Haber – Ordu Ana haber

FATSA BELEDİYE BAŞKANI KİBAR’DAN YENİ YIL MESAJI

FATSA BELEDİYE BAŞKANI KİBAR’DAN YENİ YIL MESAJI
  • GENEL
  • 01 Ocak 2022
  • FATSA BELEDİYE BAŞKANI KİBAR’DAN YENİ YIL MESAJI için yorumlar kapalı
  • 47 KEZ OKUNDU

Kıymetli Hemşehrilerim,

Fatsa’mız, Ordu’muz, Ülkemiz ve milletimiz bakımından çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2021 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2022 yılına giriyoruz.

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.

Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde Fatsa’ya, Ordu’ya, tüm hemşehrilerimize; dolayısıyla güçlü Türkiye’mizin geleceğine hep birlikte hizmet edeceğiz.

2022 yılında, şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek öncelikli hedefimiz olmaya devam edecek.

Bu uğurda atılan her türlü adım, dökülen her bir ter, dün olduğu gibi yarında bizim en kıymetli değerimiz olacaktır.

Göreve geldiğimiz günden bu yana, halkımızın talep ve önceliklerini dikkate alan hizmet anlayışımız ile birlik ve beraberlikten uzaklaşmadan, Fatsa’mız için 7/24 saat esaslı canla başla çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Hemşehrilerim,
2021’i geride bırakırken 2022’ye zinde ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz.
Bu duygularla bir kez daha 2022 yılının ülkemiz, milletimiz, hemşehrilerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.
Kalın sağlıcakla

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ