Ordu Haber – Ordu Ana haber

FATSA’DA BETON YOL SEVİNCİ

FATSA’DA BETON YOL SEVİNCİ
  • EKONOMİ
  • 10 Mayıs 2021
  • FATSA’DA BETON YOL SEVİNCİ için yorumlar kapalı
  • 91 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde, Kayaköy Mahallesi Akçakese mevki üzerinden Ilıca Mahallesi ve karayoluna bağlanan yolu betonla buluşturdu. Tamamlanan yol çalışmalarıyla birlikte, yöre sakinleri, standardı yüksek, konforlu bir güzergaha kavuştu.

Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Fatsa ilçesine bağlı Kayaköy Mahallesi Akçakese mevki ile Ilıca Fatsa karayoluna bağlanan yolu betonla buluşturdu.

Toplam uzunluğu 3 bin 200 metre olan güzergâh, beton yolla birlikte, konforlu ve sağlıklı bir yapıya kavuştu.

Öte yandan Kayaköy Ilıca Mahalle bağlantısında da sıcak asfalt öncesi altyapı çalışmaları başlatıldı.

Beton yola kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bölge sakinleri ise desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ