Ordu Haber – Ordu Ana haber

ALTINORDU BELEDİYESİ RAMAZAN AYI ÖNCESİ DENETİMLERİ ARTTIRDI

ALTINORDU BELEDİYESİ RAMAZAN AYI ÖNCESİ DENETİMLERİ ARTTIRDI
  • ASAYİŞ
  • 12 Nisan 2021
  • ALTINORDU BELEDİYESİ RAMAZAN AYI ÖNCESİ DENETİMLERİ ARTTIRDI için yorumlar kapalı
  • 182 KEZ OKUNDU

Altınordu belediyesi zabıta ekipleri Ramazan ayı öncesi denetimlerini sıkılaştırdı.

Alışveriş merkezleri ve Pazar yerlerinde yaşanması muhtemel yoğunluğa karşı önlemlerini arttırdı.

Koronavirüs salgınının önlenmesi ve yayılımının durdurulabilmesi amacıyla alınan kararlar gereği toplum sağlığı açısından denetimler yapan Altınordu Belediyesi zabıta ekipleri Ramazan ayını da dikkate alarak tüketicinin korunması hakkındaki kanun kapsamında etiket ve fiyat denetimleri de gerçekleştiriyor.

 Altınordu Belediyesi zabıta ekiplerinin Ramazan ayı öncesi alışveriş merkezleri, gıda üretim ve satışı yapan işyerleri ile Pazar yerlerinde denetimleri aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN TÖREN “DENETİMLERİMİZ HEM VATANDAŞLARIMIZIN HEM DE ESNAFIMIZIN SAĞLIĞINI KORUMAK ADINADIR”

Ramazan ayı öncesinde sıkılaşan denetimler hakkında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, amaçlarının vatandaşların hem sağlığını hem de haklarını korumak olduğunun altını çizdi.

Hep birlikte huzur içerisinde bir ramazan ayı geçirmeyi amaçladıklarını ifade eden Başkan Tören, “tüm çabamız vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru içindir. Ramazan ayı öncesi yaptığımız denetimlerle hem vatandaşlarımızın hem de esnafımızın sağlığını korumayı amaçlıyoruz. Bizim kentimiz zaten öteden beri huzurun ve güvenin şehridir. Altınordu Belediyesi olarak, ramazan ayının sevincini, mutluluğunu ve bereketini şehrimize hane hane yayabilmek için bu ramazanda da tüm imkanlarımız ve ekiplerimizle sahada olacağız. Hemşehrilerimize ve İslam alemine hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ