Ordu Haber – Ordu Ana haber

BAŞKAN HALİT TOMAKİN, CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇİĞERİNİ SÖKÜP GETİRSELER YİNE KİNLERİ DİNMEYECEK

BAŞKAN HALİT TOMAKİN, CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇİĞERİNİ SÖKÜP GETİRSELER YİNE KİNLERİ DİNMEYECEK
  • GÜNCEL / SİYASET
  • 19 Mayıs 2021
  • BAŞKAN HALİT TOMAKİN, CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇİĞERİNİ SÖKÜP GETİRSELER YİNE KİNLERİ DİNMEYECEK için yorumlar kapalı
  • 113 KEZ OKUNDU

Ordu AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, ip Genel Başkanı Meral Akşener’in, Dünya Mazlumların hamisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ı hedef alan sözleri hakkında açıklama yaptı .Başkan Tomakin, Masum siviller, çocuklar, bebekler ölmesin diye dünya’yı ayağa kaldıran bir lideri bebek katiline benzetmek, muhalefetin yaşadığı akıl tutulmasını bir kez daha gözler önüne sermiştir. İP Genel Başkanı’nın yaptığı konuşma aslında katil İsrail Devletini ve onun eli kanlı terörist Başbakanının yaptığı katliamları ve bebek katilliğini aklamaya çalışarak hedef saptırmış, Dünya Mazlumların hamisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı güya kendince küçük düşürmeye , Terör devletine ve destekçilerine bak sizi, sizden fazla savunuyorum ,pensilvanya’daki terörist başına da görevimi yapıyorum mesajı vermeye çalışmaktadır. Boşuna uğraşmayın güneş balçıkla sıvanmaz dedi.

HİÇBİR SEÇİMİ KAZANAMAZLAR, BİRİSİ 9 SEÇİM KAYBETMESİNE RAĞMEN 11 YILDIR RAKİPSİZ HEP O ,GENEL BAŞKAN SEÇİLİR, SORARSAN EN DEMOKRAT YİNE ONLAR

Türkiye’nin PKK ve diğer terör örgütleri ile mücadelesine bakın, bir tane sivil, bir tane çocuk ölümü var mı bulamazsınız yağdan kıl çekmiş gibi operasyonlar yapılıyor azılı terörist başları tek , tek inlerinde etkisiz hale getiriliyor, acaba bu başarı mı onları öfkelerinden kudurtuyor , olmayan bir şeyi varmış gibi göstermeye çalışmak ancak bizim Ülkemizde ki muhalefet partilerinde olur. Hiçbir seçimi kazanamazlar, birisi 73 yaşında ,9 seçim kaybetmesine rağmen 11 yıldır rakipsiz hep o ,Genel Başkan seçilir, sorarsan en demokrat yine onlar, diktatör başkası . Birisi terör örgütü ile kol kola Ülkeni bölmeye parçalamaya çalışır , diğerlerinin % 2 bile oyları yoktur ama hergün Recep Tayyip Erdoğan kinlerinden, Ülkesini kötülemekten başka bir şey yapmazlar . Ülkem için üzülüyorum, anlayın artık bu aziz millet size hep kırmızı kart gösteriyor, Onlardaki Ülkesine , milletine sevdalı 15 seçim milletin gönlünde taht kurmuş milletinin desteği ile girdiği her seçimi kazanmış ve 2023 seçimlerinin de tek rakipsiz adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nefreti öyle bir hal almış ki öfkelerinden kuduruyorlar, hepiniz bir yana Cumhur İttifakı AK PARTİ-MHP bir yana, hodri meydan . Hind gibi onlara milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ciğerini söküp getirseler yine de kinleri ve öfkeleri dinmeyecek, hak olan yerde hakkı tutup kaldıran, mazlumlara sahip çıkan Hz.Hamza gibi yiğitler dünya durdukça hep var olacaktır. “öyleyse sizler kininizle kahrolun” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ