Ordu Haber – Ordu Ana haber

Koç, Cezaların caydırıcılığının arttırılmasını istiyoruz

Koç, Cezaların caydırıcılığının arttırılmasını istiyoruz
  • GÜNDEM
  • 11 Şubat 2021
  • Koç, Cezaların caydırıcılığının arttırılmasını istiyoruz için yorumlar kapalı
  • 79 KEZ OKUNDU

Ordu Fatsa’da alkollü bir sürücünün neden olduğu kazada oğlu Melih Koç’u kaybeden 20. Dönem Ordu Milletvekili Müjdat Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğu raporda “Yasal olarak bu kişilerin en ağır cezaları almasını istiyoruz.” dedi.

20. dönem Ordu Milletvekili Müjdat Koç, Fatsa’da 227 promil (yasal sınırın 5 katı) alkollü bir avukatın, son hızla, frene dahi basmadan kırmızı ışıkta bekleyen aracına çarpması sonucu evladı Melih Koç’u kaybetmiştir.

 Cezaların caydırıcılığının arttırılmasını istiyoruz
20. dönem Ordu Milletvekili Müjdat Koç, “Böyle trafik cellatlarının kendi sorumsuzlukları sonucu başka canları yakmaması için, alkollü araç kullananların trafikte cezai yaptırımlarının arttırılması ve caydırıcı tedbirlerin yükseltilmesi için elimizden geleni yapacağız. Yasal olarak bu kişilerin en ağır cezaları almasını istiyoruz. “dedi. AK Parti TBMM Grup Toplantısında
 TBMM’de AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’yu ziyaret eden Koç, Ailesi ile birlikte hazırladıkları, trafikteki alkollü araç kullanımının önüne geçilmesi, yasaların daha caydırıcı hale getirilmesi hususunda hazırladıkları dosyayı, AK Parti TBMM Grup Toplantısında, Ordu Milletvekilimiz Metin Gündoğdu ve önceki dönem Milletvekili Adayımız Hamide Aydemir ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim etti.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ