Ordu Haber – Ordu Ana haber

OSKİ, İL GENELİNDE 19 AYRI NOKTADA ÇALIŞIYOR

OSKİ, İL GENELİNDE 19 AYRI NOKTADA ÇALIŞIYOR
  • GÜNDEM
  • 11 Temmuz 2021
  • OSKİ, İL GENELİNDE 19 AYRI NOKTADA ÇALIŞIYOR için yorumlar kapalı
  • 58 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), şehir genelinde 19 ayrı noktada evladiyelik yatırımlar gerçekleştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde şehir genelinde içme suyu ve kanalizasyon yatırımlarında seferberlik ilan edildi. İl genelinde vatandaşları temiz içme suyu ve sağlam alt yapıya kavuşturmak için çalışan OSKİ, çalışmalarıyla Ordu’yu adeta şantiye alanına çevirdi. Bu yatırımları hayata geçirirken içme suyu ve kanalizasyon arızalarına da zaman geçmeden müdahalede bulunan ekipler, sadece bir hafta içerisinde 1.035 arızayı çözüme kavuşturdu.

“EVLADİYELİK YATIRIMLARI HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Vatandaşları temiz içme suyu ve sağlam alt yapılara kavuşturulması için seferberlik ilan ettiklerini söyleyen OSKİ Genel Müdürlüğü Murat Us, “Şu an içerisinde şehrimizde 19 ayrı noktada yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz” dedi.

Genel Müdür Us şöyle konuştu:

“Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı 19 ilçemizde sürdürüyoruz. Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in bizlere verdiği talimatla ekiplerimiz durmaksızın çalışmalarını yürütüyor. Vatandaşlarımızın temiz içme suyuna ve sağlam alt yapılara kavuşması için şu an içerisinde şehrimizde 19 ayrı noktada yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz. Tüm bu çalışmaların yanında ekiplerimiz gelen ihbarlar ya da tespit edilen arızalara anında müdahale gerçekleştiriyorlar. Ekiplerimiz bu doğrultuda sadece bir hafta içerisinde 1.035 ayrı noktada arıza sorununu giderdi. Hem evladiyelik yatırımlarımızı hayata geçiriyor hem de arızaları anında gideriyoruz. Bugün olduğu gibi tüm ilçelerimizde aynı gayretle çalışacağız. Vatandaşlarımızı sağlıklı içme suyuna ve sağlam alt yapılara kavuşturacağız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ